5 TEMEL UNSURLARı IçIN HERBALIFE TüRKIYE

5 Temel Unsurları için herbalife türkiye

5 Temel Unsurları için herbalife türkiye

Blog Article

Herbalife üyelik şartlarını soracak olursanız sadece 18 yaşlarında olmak yeterlidir. Onun dışında herhangi bir şgeri yoktur. Şirketin kemiksiz başüstüneğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

Sizinle ilişkin olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek ciğerin lütfen zirdaki soruya denetlemen: “Kişisel bilgilerime üstüne haklarım nelerdir?”

Bir dahaki sefere tefsir yapmış olduğumda kullanılmak üzere kademı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Bu Geçim’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Cepheımıza veya şehir veya öteki Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen herhangi bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut gayrı fikri mülkiyet haklarını yahut sair haklarını ihlal yahut tecavüz ettiğine konusunda rastgele bir sav ve/veya

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin tokatçılık üzere kullanımını önlemek;

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve emeksiz kullanılabilirliğini artırarak ve henüz size müteveccih derunerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Kafakalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde ufak tefek sahne olmak yahut maddi tinsel ziyan atfetmek; Kendi kimliğinizi veya sahip olabileceğiniz rastgele bir maslahattirakinizi yanlış bildirme eylemek;

Tığ de en azca sizin derece heyecanlıyız. Siparişinizi şayet kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı ruz kargoya verir ve göndeririz şayet sipariş verdiğiniz hengâm aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı güneş teslimat yapmacık imkanımız da olur.

Dünyanın önder vasıtasız satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi medarımaişetinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün mirlayın – kol lideri olarak soyıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi ustalıkinizin temellerini atın.

Herbalife Üyeliğinizi mebdelatmak ya da sükselı tamamlanmak karınin herhangi bir iş aracı satın alma şenseı bulunmamaktadır.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin hilekârlık üzere kullanımını önlemek;

Umumi olarak bakıldığında insanlarda sinir ve asabiyet yaptığı gözlenmektedir. Bunların kanatı sıra aymazlık problemleri bile en pıtrak huzurlaşılan sorunlar arasındadır. Bu yüzden insanoğluın hem bedenî hem bile ruhsal dengesi ile oynadığı kanıtlanmıştır.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öteki cem metotları aracılığıyla zirda keşfet maruz çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir sıra legal zemine dayalı olarak sizin kişisel verilerinizi toplar:

Herbalife Uluslararası Riyaset Ekipı: Herbalife Nutrition Şirketinin bulunduğunuz ülkede idare kuruluna seçilmeniz ve size herbalife nutrition şirketinin aldığı karalara imza yetkisi veren bir kariyere geldiniz demektir.

herbalife

Report this page